Pomagam rodzicom zauważać przyrodę razem z dziećmi i czerpać z tego więcej spokoju i bliskości.
Inspiruję rodziny do codziennego odkrywania przyrody, która jest tuż obok nich.

Poznajmy się 🙂
Jestem edukatorką przyrodniczą i terapeutką integracji sensorycznej. Mam 10-letnie doświadczenie pracy jako nauczyciel biologii i przyrody. Pięciokrotnie byłam współorganizatorką Poznańskiego Pikniku Przyrodniczego. W przestrzeni internetowej dzielę się swoją wiedzą i zachęcam do częstego kontaktu z przyrodą i poznawania jej w terenie wszystkimi zmysłami, zwłaszcza rodziny z dziećmi, pokazując jak wiele korzyści możemy przez to otrzymać. Jestem trzykrotną finalistką konkursu Kursory Roku.
Prywatnie żona i mama dwóch córeczek. W wolnych chwilach pasjami robię zdjęcia, zazwyczaj podczas spacerów i przejażdżek rowerowych, wszystkim co mnie zachwyca: kwiatom, drzewom, zwierzętom, chmurom, krajobrazom.
Kto może znaleźć tu coś dla siebie?
Po pierwsze: rodzice, którzy są przemęczeni, przebodźcowani, którzy nie mają siły wymyślać co chwilę nowych atrakcji dla swoich dzieci, a jednocześnie widzą, że ich dzieci potrzebują jakichś aktywności, ale same też są zmęczone i przebodźcowane po dniu w przedszkolu czy szkole
Po drugie: rodzice, których dzieci często zasypują pytaniami, obserwując otaczający świat i będąc żywo zainteresowane „dlaczego ptaki śpiewają?” albo „jak długie są nasze jelita?”. Będę starała się opisywać to co może być ciekawe dla najmłodszych, ale nie tylko 😃
Po trzecie: nauczyciele i inni edukatorzy przyrodniczy, którzy szukają inspiracji do swojej pracy. Będą się również pojawiać „polecajki”, czyli godne według mnie polecenia książki, filmy, gry, aplikacje, itp. 📖🎬
Po czwarte: wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o świecie przyrody, a czego pewnie nie dowiedzieli się w szkole 😏😊
Po piąte: wszyscy Ci, dla których ważne jest wspieranie prawidłowego rozwoju sensomotorycznego dziecka 😏😊
